Wynajem Nieruchomości

Korzystanie z moich usług niesie ze sobą wiele korzyści – zarówno z punktu widzenia właścicieli mieszkań, jak i najemców. Trzeba jednak pamiętać o tym, że współpraca z mną  to również pewne zobowiązania.  

Podstawowym zadaniem pośrednika  jest pomoc w wynajęciu lokalu.  Z moich usług korzystają  zarówno właściciele mieszkań, lokali usługowych, całych obiektów, jak i najemcy, którzy szukają konkretnego lokalu. Jak zatem wygląda współpraca ze mną?

Zdecydowanie częściej na współpracę ze mną decydują się właściciele, a kierują się następującymi korzyściami m.in.:

  • oszczędność czasu – Biorę  na siebie większość formalności: przygotowanie i zamieszczenie ogłoszeń, kontakt z najemcami, a także dopięcie niezbędnych procedur (np. przygotowanie i podpisanie umowy);
  • bezpieczeństwo –  gwarantuję bezpieczne przeprowadzenie całej transakcji, a w razie konieczności będę również w stanie zapewnić pomoc prawną;

Decydując się na współpracę ze mną właściciel  zyskuje zatem przede wszystkim święty spokój. Może to mieć spore znaczenie zwłaszcza dla posiadacza kilku mieszkań, których obsługa będzie nierzadko nastręczać niemałych trudności, nie tylko logistycznych. W takim wypadku wzięcie na swoje barki dodatkowych kosztów związanych z moimi usługami, może być niewielkim kosztem w porównaniu do czasu, jaki zaoszczędzimy na obsłudze formalności związanych z wynajmem. 

 Zyskuje też najemca bo ma komfort i bezpieczeństwo, bowiem jest chroniony przed ewentualnymi nieuczciwymi zagrywkami właściciela lokalu. 

 

 

 

Compare listings

Porównać